Catering Lisiapolana

Referencje

Firma La Lorraine Polska współpracuje od kilku lat z Lisią Polaną w zakresie cateringu na duże i małe spotkania firmowe. Wszystkie etapy organizacji zasługuję niezmiennie od lat na pochwałę, a smak serwowanych potraw zachwyca naszą międzynarodową ekipę.

Pełna wersja

La Lorraine Polska
Dyrektor fabryki
Rafał Banaś

Firma mis24.pl Sp. z o.o. miała przyjemność współpracować z firmą Cateringową Lisia Polana przy okazji seminarium szkoleniowego organizowanego w siedzibie naszej spółki. Pragnę wyrazić uznanie dla tej firmy za wysoki profesjonalizm, zaangażowanie oraz punktualność.

Podane dania w pełni spełniły nasze oczekiwania i smaki, a elegancki sposób serwowania potraw zachwycił uczestników szkolenia. Bardzo cenna okazała się także fachowa pomoc w doborze menu oraz dbałość o zrozumienia naszych potrzeb.

Dziękując za dotychczasową współpracę rekomendujemy usługi Państwa firmy jako sprawdzonego i godnego zaufania partnera w organizacji uroczystości i imprez biznesowych.

Pełna wersja

mis24.pl Sp. z o.o.
Prezes Zarządu
Zbigniew Chełpiński

Catering Lisia Polana to solidny partner. Nasza dotychczasowa współpraca przebiegała w miłej i życzliwej atmosferze. Jestem wdzięczny za fachowy dobór menu – tu szczególne podziękowania dla Szefowej Restauracji Pani Anety Żebrowskiej. Zwracam również uwagę na konkretne podejście do wymagań klienta i ich precyzyjna realizacje.

Co do samych dań. Przygotowane potrawy i dekoracje bufetów zadowolą najbardziej wymagającego klienta. W jakość poszczególnych elementów jest włożone serce pracowników kuchni i obsługi – i to widać gołym okiem. Organizowałem oraz brałem udział w wielu spotkaniach i mogę z całą stanowczością stwierdzić, że catering na Lisiej Polanie należy do ścisłej czołówki.

Z przyjemnością polecamy Państwu ta firmę do obsługi cateringowej podczas wszelkiego rodzaju imprez.

Pełna wersja

Linde Material Handling Polska Sp. z o.o.
Dyrektor ds. Marketingu
Marcin Zarzecki

It is with great pleasure and enthusiasm that I am writing to endorse Lisia Polana Golf Club team. For the past 10 years, I have been organizing Golf & Wine Day Tournament in Poland as well as taking part in many golf events in Poland and abroad. I hope my recommendation will be helpful to evaluate this exceptional team.

My first contact with Lisia Polana team was in 2006, when we organized the 3rd edition of Golf & Wine Day is this newly open golf club in Warsaw area.

Until then, Golf & Wine Day took place 5 times in Lisia Polana Golf Club. Latest edition was held in September 2012.

Lisia Polana team always demonstrated a unique sense of service, creativity and professionalism.

Pełna wersja

Golf & Wine Day
Stephane Rauber

O nas

Catering Lisia Polana to jakość, doświadczenie i niestandardowe rozwiązania.»

Nowoczesny design

Interesują Cię rozwiązania szyte na miarę? »

Boże Narodzenie 2017

Pomożemy Ci zroganizować Święta!»

Nasi partnerzy:

Gastro Rental Fusion Gusto Linie zdrowia Rent Design

Copyright © Catering Lisia Polana. | realizacja: 3wstudio.pl